Imtynių svorio metimas. Imtynių taisyklės – Lietuvos imtynių federacija

Kaune vyko Lietuvos imtynių graikų-romėnų, laisvųjų ir moterų čempionatas, kuriame dalyvavo beveik imtynininkų.

prilipęs įvyniojimas padės numesti svorio

Iškovota net 10 medalių. Klasikinių imtynių treneris S.

Liaugminas pripažino, jog gerų rezultatų šiemet tikėjosi, nes sportininkai sunkiai dirbo. Reikėtų išskirti čempionu tapusį Eividą Stankevičių, kuris kovojant rato principu, nugalėjo visus varžovus.

Naršymo meniu

Šiek tiek apmaudu dėl Manto Sinkevičiaus, kuris taip pat buvo vertas čempiono titulo, bet pakeliui į finalą lygioje kovoje pralaimėjo šiemet geriausiu Lietuvos imtynininku išrinktam Pauliui Galkinui. Laisvųjų imtynių treneris A. Imtynių svorio metimas džiaugėsi čempiono titulą pelniusiu auklėtiniu Karoliu Busliu, nugalėjusiu daugkartinį Lietuvos čempioną raseiniškį Andrių Žeką.

Trenerį maloniai nustebino Lietuvos čempionate debiutavusio jauno sportininko Igno Dambrausko rezultatas.

imtynių svorio metimas skatinti medžiagų apykaitą, deginti riebalus

Jis svorio kategorijoje, kurioje buvo pati didžiausia konkurencija, iškovojo 3 vietą. Liaugminas : Eividas Stankevičius 87 kg — 1 vieta; Domas Krikščiūnas 60 kg — 2 vieta; Justas Liaugminas 63 kg — 2 vieta; Titas Kerševičius 72 kg — 2 vieta; Mantas Sinkevičius 77 kg — 3 vieta; Aistis Liaugminas 67 kg —  3 vieta; Robertas Kvietkus 77 kg — 3 vieta; Arnas Gaidanka 97 kg — 3 vieta.

Nuorodos kopijavimas

Laisvosios imtynės tren. Paplauskas : Karolis Buslys 65 kg — 1 vieta; Ignas Dambrauskas 74 kg — 3 vieta. Sveikiname mokyklos imtynininkus ir jų trenerius! Liaugminaskuris rungėsi iki 72 kg svorio kategorijoje ir tarp 13 šios kategorijos dalyvių iškovojo bronzos medalį.

Titas įveikė du Švedijos imtynininkus, tačiau įtemptoje kovoje nusileido suomiui.

imtynių svorio metimas

Tradicinėse varžybose, kurios vyksta Ilmajokyje nuo m. Sveikiname Titą Kerševičių bei jo trenerį su pergale!

Sunku kovoti su stereotipais. Tokioje kovoje reikalingos ne emocijos, o faktai.

Kaliningrade vykusiame tarptautiniame graikų-romėnų imtynių turnyre dalyvavo Rusijos, Lavijos imtynių svorio metimas Lietuvos imtynininkai. Simonas Viliūlis tren.

Sinkevičius iki 92 kg svorio kategorijoje laimėjęs 3 kovas, tapo čempionu! Ignas Bukauskas ir Edvinas Lenkutis tren. Bukauskas iki 87 kg svorio kategorijoje laimėjo 3-iąsias vietas. Sveikiname mokyklos sportininkus ir jų trenerius!

Šiauliuose jau devynioliktą kartą buvo surengtas imtynių svorio metimas Rimanto Bagdono vardo jaunimo graikų-romėnų imtynių turnyras, kuriame kovojo 77 varžovai.

Pagirtinai rungėsi Ignas Bukauskas tren. Bukauskasiki 87 kg svorio kategorijoje tarp 8 dalyvių iškovojęs sidabro medalį!

Pirmose kovose Ignas nepaliko jokių šansų dviem Lietuvos atstovams ir tik finale nusileido Baltarusijos imtynininkui.

Laisvosios imtynės

Aistis Liaugminas tren. Liaugminas svorio kategorija iki 67 kg tarp 12 dalyvių užėmė 3 vietą. Pirmoje kovoje paskutinėmis sekundėmis pralaimėjęs Baltarusijos sportininkui, Aistis nugalėjo ukrainietį, vėliau kitą Baltarusijos atstovą ir mažąjame finale aiškia persvara įveikė Europos jaunių prizininką, praėjusių metų Lietuvos čempioną Vilių Savicką.

Šiauliuose vyko Lietuvos mokinių jaunių graikų-romėnų imtynių pirmenybės.

Sinkevičiusiki kg kategorijoje iškovojęs 1-ąją vietą! Džiaugiamės atkaklia Simono Viliūlio kova ir sveikiname su gražiu pasiekimu! Liaugminas graikų-romėnų imtynių svorio kategorijoje iki 77 kg laimėjo sidabro medalį. Mantas rato principu kovėsi su 4 varžovais. Pirmąją kovą pralaimėjęs Rusijos sportininkuivėliau nurungė ukrainietįBaltarusijos atstovą bei turką Nesu nei nusiminęs, nei pernelyg džiaugiuosi.

Gydytojas E. Švedas: savo anūkams rekomendavau lankyti imtynes

Gaila, kad apmaudžiai pralaimėjau rusui, nes nebuvau silpnesnis už šį varžovą, pradžioje pirmavau, bet likus 40 sek. Antra kova su ukrainiečiu netruko nė minutės. Dvi paskutinės buvo ilgos ir permainingos. Sveikiname sportininką bei jo trenerį su reikšminga pergale!